Bravo 24/2008 - Sen se stává skutečností!

25. června 2008 v 16:04 | Posted by Marti.Kaulitz |  Rozhovory a články

(c)http://alohafromhell.ic.cz/
/ Kopírovat pouze se zdrojem!
Sen se stává skutečností!
S jejich debutovým singlem ,,Don´t Gimme That" rockuje Vivi a kapela v létě...

Šílenství",těší se Vivien(15).Jak dlouho máme tento sen.! A teď je tady! 6.6. konečně ukazují jejich první singl ,,Dont´t Gimme That" od německé žhavé Newcomerband:Aloha From Hell!Vivi a kluci stojí před zcela velkým průlomem.Již krátce bude video k ,,Don´t Gimme That" na internetu tisícenásobné, zatím se klip pohybuje na hudebních kanálech v televizi v žebříčkách.jaký to úspěch pro zpěvačku Vivien, bubeníka Feli(15), basistu Maxe(16), kytaristu Moo(17) a Andyho(21)!Už te´d mají Alohas nespočetý počet fanoušků - a dokonce v celé evropě.,,Přicházejí nám zprávy z různých zemí!
Mimo Německa je Polsko, Francie a španělsko Aloha-From-Hell-Fankluby", vypráví Vivi plná hrdosti.Také BRAVO-redakce dostává denně mnoho emailů od nadšených fanoušků.Chrissy(15) z heidelbergu píše: ,,Ten song je taaak cool!
Vivi má pravý talent v hlase!"Taková slova čaruje paprsky do tváře samozřejmě blonďatá zpěvačka: ,,Naši fanoušci jsou fantastický!Chceme jim dát nejlepší", slibuje Vivi.
Nyní kapela pracuje pod vysokým tlakem na novém albu.Deset songů je již hotových - Fanoušci mohou počítat s ,,Fear of Tomorrow" nebo ,,Walk Away".
Jasný je: Všechny Aloha-From-Hell-songy ohromě rockují! ,,Dáváme plnou rychlost", směje se Vivi. ,,Každý den budeme tvrdě pracovat za naším cílem!Náš velký sen: jít na turné!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.