Srpen 2008

Making of Don´t Gimme That #3

31. srpna 2008 v 9:33 | Posted by Marti.Kaulitz |  Making Of's
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Interviews s AFH

30. srpna 2008 v 13:32 | Posted by jjitka |  Rozhovory a články
Tak jsem se za pár posledních dní posadila asi na 2 hodiny k videu s Aloha From Hell z jejich oficiálních stránek. Výsledek? Interview, které je s AFH ve videu, jsem vám přeložila. ^^ Takže opravdu - pokud toto interview budete kopírovat, tak jen se zdrojem!!
Co se bude dít na scéně jako další?
Vivi: Takže teď hrajeme živě.. A… A teď vlastně půjdeme do naší zkušebny. To bude situace!
Jak vnímáte to, že kariéra přichází tak pomalu?
Moo: Je to časově náročné, ale v každém případě tak sbíráme velké zkušenosti, jak se propracováváme a… Momentálně teď probíhá báječná doba a do budoucnosti to vypadá pravděpodobně také dobře. Už tohle je báječná věc.
Feli: Dosud to bylo náročné, ale byla při tom zábava.
Jak se staví k natáčení vaše zpěvačka?
Moo: Extrémně dobře, opravdu.
Feli: Je to milý.
Moo: Bez Vivi by to nemohlo tak dobře probíhat. Jsme rádi, že dobře zvládá hraní, i technicky a její vyzařování vnáší do pozadí něco zajímavého. Je to dobrý.
Dá se skloubit škola s kariérou?
Vivi: Ano, většinu času jsme ve škole. O prázdninách to doháníme tvrdou prací ve studiu nebo turné. Myslím si, že je toho dost. O prázdninách to může člověk všechno stihnout. A o víkendech… Máme to tak rozvrhnuté, že ve škole nechybíme.
Jak snášíte dvojí zátěž?
Vivi: Jasně, pro nás je to totální změna, protože na to samozřejmě nejsme zvyklí. A… Jasně, ani naši přátelé na to nejsou zvyklí, co my všichni děláme, ale nás všech je to vlastně sen, my to chceme a my pro to budeme dělat všechno.
Co tedy říkají přátelé vaší kariéře?
Vivi: Takže… Naši nejbližší a úzcí přátelé jsou tu samozřejmě pro nás a tohle všechno chápou, samozřejmě nám taky pomáhají a ostatní nám nic přímo vůbec nic neřeknou. Ale myslím si, že podporu dostaneme ke všemu.
O co jde ve vašem singlu "Don't Gimme That"?
Vivi: Jde v něm tedy o to, že nějaká dívka nebo prostě nějaký kluk, je to vlastně úplně jedno, je zraněný a je ze začátku úplně na dně a totálně hotový. Nakonec si ale řekne "Okay, musím se tomu postavit, to mi nebudeš dělat" a to je "Don"t Gimme That".
Jste v soukromí takoví jako ve videu?
Vivi: Myslím si, že ne. Každý jsme sám sebou a děláme všechno, co si člověk dokáže představit. Jo, jsme prostě balík všemožných charakterů, doplňujeme se moc moc moc dobře a dokážeme se navzájem uklidňovat.
Jaký je to pocit, že točíte svůj úplně první klip?
Vivi: Je to určitě absolutně nezvyklý pocit. Ale je to vzrušující, protože člověk toho zažije hodně nového, má spoustu nových zkušeností a myslím si, když je to na konci hotové video, tak člověk vidí, jak moc se na to nadřel. My jsme se při tom moc bavili, ale samozřejmě pro nás všechny to byla těžká práce. Je krásné pak to video vidět.
Jak to tedy bude s vámi pokračovat?
Vivi: Myslím si, že fanoušci očekávají hodně, že se toho hodně ještě bude dít a… Myslím si, že to určitě nebude nudné.
Kdy pojedete na turné?
Vivi: Zrovna už plánujeme tour, na kdy připadne ještě není vůbec jisté, ale už je to tedy v plánu.
Jsou už nějaké informace k vašemu albu?
Andy: Pravděpodobně vyjde koncem léta. A… Určitě to bude velký rozsah, chceme ukázat, že umíme dělat nejrůznější věci. Od krásných balad, přes rocková čísla, i k pořádně nadupaným věcem. Myslím si, že se to bude líbit.
Máte hudební vzory?
Vivi: Mně se opravdu líbí Die Happy. Tam mají také v popředí ženu. Už když mi bylo devět, tak jsem je viděla hrát živě. Od té doby jsem při nich.
Jaké máte cíle?
Vivi: Je to nás všech sen - stát na pódiu a ti lidé, kteří tam budou, tak tam budou jen kvůli nám, budou zpívat ale opravdu všechny písně s námi a bude to působit i emocionálně. Když to dokážeme, myslím si že to bude pak už dobré.
Připravovali jste se nějak na natáčení?
Vivi: Na natáčení jsme se připravovali tím způsobem, "Dobře, postavím se před zrcadlo, upravím se a pak před ním budu i performovat - tak člověk vidí, co ještě není tak dobré. Myslím si, že to je ta nejlepší příprava, jakou člověk může udělat.
Vyprávějte něco o vašem bandu!
Vivi: Náš band je pohromadě od roku 2006. Všichni jsme se seznámili v hudební škole. Feliho a Moo znám už pořádně dlouho. No a prostě jsme se scházeli, společně jsme hráli a z toho pak vznikl tenhle band.
Jak jste přišli na jméno "Aloha From Hell"?
Vivi: Jméno "Aloha From Hell" už jsme párkrát slyšeli nebo četli a když jsme hledali jméno, nechali jsme si tohle rozležet až do té doby, když pro "Aloha From Hell" bylo hodně lidí. Nás všechny to vystihuje nejlépe.
Jak popisujete váš hudební styl?
Moo: Náš hudební styl popisujeme tak, že je to naše vlastní hudba. Hudba je tvrdá, rocková, cílevědomá - o style. A naše zpěvačka je taková žena s mužem v těle. A o tom je naše hudba.
Jaká byla ta soutěž kapel?
Vivi: Přihlásili jsme se do soutěže nejlepšího nováčka BRAVA a Nokie. Probojovali jsme se až do finále s 500 hlasy. A tak jsme hráli u Brandenburské brány live. A ten pocit, stát před tolika lidmi, byl opravdu neuvěřitelný a byla to opravdu báječná zkušenost.
Jak se vyrovnáváte s očekávajícím nátlakem?
Moo: Nátlak… Pro nás je to hlavně o přátelství. Všichni si hrozně moc dobře rozumíme, na cestách si užijeme spoustu legrace. Po chvilkách si samozřejmě lezeme taky na nervy. Pár konfliktů samozřejmě taky občas přijde. Ale jinak si rozumíme opravdu dobře. S nátlakem se tedy vyrovnáváme A když někomu něco je, tak ten druhý ho uklidňuje a prostě o tom mluví.
Jak je změněno video podle příběhu?
Feli: Ve videu k "Don't Gimme That", my - teda band, jdeme do staré fabriky nebo do elektrárny, tam najdeme zkušebnu, k tomu tam vnikneme ilegálně přes plot. Do té místnosti si pak nanosíme nástroje a pak tam hrajeme, děláme tam pro své přátele malou ilegální party.
Co od vás brzy ještě uslyšíme?
Vivi: V tomhle momentě nahráváme naše album. A to se objeví ke konci léta. Pak budeme mít turné po klubech, spoustu jiných výstupů a všechno, co k tomu patří.
Jaké máte sny?
Vivi: Pro nás všechny je sen prostě stát na pódiu. Lidé, kteří budou stát před námi, budou emocionálně rozrušení a budou tam kvůli nám. Prostě si užívat, žít naším snem.
Co bude pak, když to s vaší kariérou nevyjde?
Vivi: Žádný plán B nemáme. Když to s touhle velkou šancí nevyjde, tak budeme stejně dělat i nadále hudbu a zůstaneme v tomhle bandu. Je jedno, v jakém rozsahu budeme hudbu dělat.

Making of Don´t Gimme That #2

28. srpna 2008 v 20:49 | Posted by Marti.Kaulitz |  Making Of's
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Oficiální dodatek z L.A.

28. srpna 2008 v 16:14 | Posted by jjitka |  News
Aloha!
Jsme zase zpátky z krásného Los Angeles.
Týden byl opravdu šílený!! Bohužel příliš krátký : (
Dělali jsme tam úžasné video natáčení s báječným teamem na "El Mirage Dry Lake", na vyschlém jezeře asi 100 km od Los Angeles. Bylo to sice opravdu vyčerpávající, ale všichni jsme si při tom užili spoustu legrace.
Na pár pozoruhodností jsme se i přes málo času stačili v L.A. podívat. Byli jsme na Walk of Fame, v Downtownu L.A., odtud byl vidět nápis Hollywood, byli jsme nakupovat na Melrose Avenue (to se Vivi samozřejmě moc líbilo - "Člověk tam najde prostě všechno!"), prošli jsme se přes Sunset Boulevard a u L.A. River a na Venice Brach jsme byli samozřejmě také. Už jen tohle dělá dojem.
Další zlatý hřeb byla také ještě návštěva rádia Indie 103.1 v Los Angeles. Rádiointerview bylo opravdu cool a ti lidé tam byli také příjemní :). Ale bylo to pro nás také výzva. Celé interview jsme samozřejmě museli mluvit anglicky. To jsme zvládli ale docela dobře a hodně jsme si to užili. Jeden z volajících vyprávěl, že už nád jednou slyšel díky jeho evropskému kamarádovi a že mu připadá super, že teď jsme tady a děláme interview. Byli jsme opravdu překvapení, že nás znal.
Ach, Los Angeles… Byli bychom ještě déle rádi zůstali, protože je to tam opravdu "akční" a je tam toho hodně k vidění - bohužel jsme ale museli odjet… Poté co jsme zničili náš hotelový pokoj ;)
Teď jsme zase doma a těšíme se na spoustu báječných vystoupení s vámi a především jsme zvědaví, jak se vám to video bude líbit. Více informací k tomu brzo na of. stránkách.
S pozdravem,
Vašich 5 Alohas
8.JPG
Na natáčení klipu

Dortmund 24.08.2008

25. srpna 2008 v 13:15 | Posted by Marti.Kaulitz |  mit Fans
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Seznam č.01

25. srpna 2008 v 11:52 | Posted by Marti.Kaulitz |  Petice
Už bylo na čase dát vědět, jak na tom je PETICE. Je to teda chabí, ale určitě to nebude konečný výsledek, ne? xD
Osobní info nebudu zveřejňovat(email a město), pouze jméno a přijmení + web/blog, pokud stím bude mít někdo problém, tak do přihlášek pište přezdívku. ;)
01.MartiKaulitz (www) (www)
02.BillundTom (www)
03.Lost.coin (www)
04.Michaela Prášková
05.jjitka (www) (www)
06.Jana Vodehnalová
07.Simona Maudrová
08.Edita Jansová (www) (www)
09.Bill's Kaczenka
10.Janyšák (www)

Podzimní turné

23. srpna 2008 v 15:21 | Posted by jjitka |  News
Pokud máte zrovna špatnou náladu, tak tahle novinka vám ji určitě zlepší! Aloha From Hell vám zpříjemní podzim a budou rockovat po halách! Na podzimním turné budou i představeny nové kousky z jejich nadcházejícího alba "No More Days To Waste" - vypukne to 13.09. v Neu-Isenburgu a skončí 18.11. v rodném městě těhle pěti - v Aschaffenburgu.


13.09.2008Neu Isenburg
25.09.2008Saarbrücken
03.10.2008Augsburg
04.10.2008Sulzbach/Main
24.10.2008Berlin
15.11.2008Schüttdorf
18.11.2008Aschaffenburg
Catch Me

22. srpna 2008 v 16:50 | Posted by Marti.Kaulitz |  Texty DE
To fast to furious
To strong to sick
To hard to get along
To weird don't know
Where you belong

To much
To ride up in your face
To heavy
Get up on my case
So sad
I'll put you in your place

Get ready for this

Refrén:

Keep on running
Catch me if you can
Keep on running
Catch me if you can


Kika Live 11.08.2008 - Download

21. srpna 2008 v 23:02 | Posted by Marti.Kaulitz |  Download
První část stáhnete »TADY«
Druhou část stáhnete »TADY«

CZ Bravo

21. srpna 2008 v 19:10 | Posted by Marti.Kaulitz |  News
KUPUJTE xD
V novém českém BRAVO najdete POSTER AFH!!!
Mohli dát jiný no, ale snad v budoucnu bude vic zájmu.
Nevím jestli je vevnitř i nějakej članek, každopádně brzo koupím a nascanuju.

Aloha From Hell v US rádiu

20. srpna 2008 v 21:56 | Posted by jjitka |  News
http://stuff.sonybmg.de/Image/Aloha_From_Hell/aloha_indie.jpg
V rámci jejich návštěvy USA kvůli jejich videoklipu k novému signlu, který byl natáčen v Los Angeles, navštívili Aloha From Hell také největší rockové rádio Kalifornie. LA-vysílač Indie 103.1 nahrál s bandem hodinový speciál, který byl vysílán live. Na Indie 103.1 mají mezinárodní topstars jako Henry Rollins, Dave Navarro, muzikanti z Guns`n`Roses, nebo Steve Jones (ze Sex Pistols) jejich vlastní týdenní radioshows. Velká pocta pro naši pětici! Band v rámci interview zahrál i "Don`t Gimme That" unplugged live - a už během vysílání volali nadšení hudební fanoušci z LA do rádia!

Nejparáda Top 20 a Powerchart

20. srpna 2008 v 19:20 | Posted by Marti.Kaulitz |  Voten
AFH jsou v 7. kole nejparáda top 20 na 4.místě. To je celkem dobrý. xD Ale rozhodně bychom je mohli dostat na 1.místo. xD Hlasovat můžete kliknutím na interpreta » NEJPARÁDA TOP 20.
A ještě můžete hlasovat též kliknutím na interpreta v POWERCHART. ;)

AFH tento pátek živě na Games Convention

20. srpna 2008 v 11:55 | Posted by jjitka |  News
Games Convention - jeden z největších veletrhů her a zábavy - tento rok připadá do Lipska. Tentokrát se tam nemusíte těšit od 21.-24.08. jen na věci k počítačům, ale i na Aloha From Hell, kteří tam budou hrát live! A to dvakrát! Alohas budou vystupovat v pátek, 22.08. v hale 4 na venkovní ploše 1 v oblasti GC Beach Party. Poprvé ve 14:15 hod. a podruhé v 15:45 hod. Vstup na konzert je samozřejmě zadarmo. Uvidíme se tam!

Avatars #2 (by jjitka)

16. srpna 2008 v 14:04 | Posted by jjitka |  Avatars
http://s160.photobucket.com/albums/t167/jjitka/avatars-AFH/th_13513.png-http://s160.photobucket.com/albums/t167/jjitka/avatars-AFH/th_15313.png-http://s160.photobucket.com/albums/t167/jjitka/avatars-AFH/th_3135.png-http://s160.photobucket.com/albums/t167/jjitka/avatars-AFH/th_44534.png-http://s160.photobucket.com/albums/t167/jjitka/avatars-AFH/th_43645365.png-http://s160.photobucket.com/albums/t167/jjitka/avatars-AFH/th_43453.png-http://s160.photobucket.com/albums/t167/jjitka/avatars-AFH/th_153131.png-http://s160.photobucket.com/albums/t167/jjitka/avatars-AFH/th_3153.png-http://s160.photobucket.com/albums/t167/jjitka/avatars-AFH/th_3434.png-http://s160.photobucket.com/albums/t167/jjitka/avatars-AFH/th_351384.png-http://s160.photobucket.com/albums/t167/jjitka/avatars-AFH/th_4453.png-http://s160.photobucket.com/albums/t167/jjitka/avatars-AFH/th_6.png

DE BRAVO 23/2008: Naše přátelství nás posiluje!

15. srpna 2008 v 17:19 | Posted by jjitka |  Rozhovory a články
imagebam.com
Jsou nový pár snů v hudebním businessu: Vivi a Feli z Aloha From Hell! V Bravu mluví o jejich úzkém přátelství!
"Život bez Feliho si už vůbec nedokážu představit!" Taková velká slova zpěvačky Vivien (15) o zvláštním přátelství s bubeníkem Aloha From Hell. "Je můj nejlepší přítel! Můžu mu slepě důvěřovat!" I pro Feliho (15) je zpěvačka jasné číslo jedna. "S ní můžu mluvit o všem. Když mám např. milostnou krizi, jdu nejdříve za Vivi. Vyslechne mě a pak mi dá tipy!" Ve volném čase jsou skoro nerozluční. "Chodíme do kina a o víkendu jezdíme do Aschaffenburgu. A v létě jsme stále u vody", vypráví Feli. Od tří let, ze školky jejich rodného města Sailauf s 3.700 obyvateli, jsou nejlepší přátelé. "Bydlíme od sebe jen pár stovek metrů. Proto jsme si často hráli", vypráví frontmanka Aloháků. I základní školu navštěvovali ti dva společně, byli čtyři roky v té samé třídě. Cool: Kvůli častému kontaktu se spřátelili i jejich rodiče: "Děláme často společné grilovací večery", vypráví Feli. "Nebo se koukáme na DVD, když vedle naši rodiče tlachají." Obě rodiny dokonce jezdí společně na dovolenou ke Gardskému jezeru v Itálii. Jejich přátelství od páté třídy už pak nebylo tak jednoduché. Vivien šla na gymnázium do Aschaffenburgu, Feli na reálku do sousedního Hösbachu. "Na začátku jsem byla smutná, že už nebudeme chodit do té samé třídy", vzpomíná Vivi, "ale pak jsme se dohodli, že se budeme setkávat odpoledne po škole." A ke cvičení. Neboť začali společně dělat muziku. Feli: "Bubnoval jsem na bonga. Můj bratr Moo hrál na akustickou kytaru a Vivien k tomu zpívala. Z toho pak vznikli Aloha From Hell." Teď žijí kamarádi z pískoviště svým snem a startují hudební kariéru. Že budou mít Aloha From Hell úspěch - o tom jsou oba přesvědčení: "Naše přátelství nás posiluje a dává nám sílu! Je jedno, co se stane, budeme držet pospolu! Dokážeme to!" Nejlepší přátelé, kolegové v bandu a brzo zamilovaný pár? To by sedělo, konec konců jsou oba sólo. "Nebudeme nikdy pár", ví Vivi jistě. Feli doplňuje: "Jsme jako bratr se sestrou. Proto toho druhého nevidíme jako možného partnera." Co se ale stane, když se jeden do někoho zamiluje až po uši? Hrozí pak žárlivost a ošklivé narážky? "Ne! Byla bych za Feliho šíleně ráda, že si našel přítelkyni. A mohla bych mu dát dobré tipy, čeho si na holce vážit." Takže nehrozí žádné nebezpečí pro toto přátelství. Vivi je přesvědčená: "Naše přátelství nemůže nic zničit! Známe se dvanáct let. Za celou tu dobu jsme se ani jednou nepohádali! Tohle přátelství vydrží celý život!"

DE BRAVO 29/2008: „Byli jsme opravdu cool děti!“

15. srpna 2008 v 16:52 | Posted by jjitka |  Rozhovory a články
imagebam.com
I rockeři začínají jako úplně malí. Aloha From Hell vybalují jejich fotky z dětství!
"Lidi, to je opravdu šílený! Podívej se, jak tu vypadám", stydí se Feli (15), když drží v ruce jednu fotku z dětství! Ale pročpak? Pravděpodobně proto, že bubeník stále ještě vypadá přesně tak miloučce jako dříve. Opravdu roztomilé! "Feli si zůstal věrný", směje se Vivien (15). Tahle zpěvačka se zase změnila na rozdíl od něj úplně. "Z Vivi se stala opravdová žena", míní Feli. "Je to šílený, když se podívám na fotky dříve z dovolené." Vivi, Moo (17) a Feli se prakticky viděli vyrůstat - neboť se znají už od školky a strávili spolu každou volnou minutu. Dokonce i při cestování: "Všichni jsme pravidelně jezdili s našimi rodiči ke Gardskému jezeru do Itálie", vypráví frontmanka Aloha From Hell. Tam dělali campingové výlety, aby se vydováděli ve vodě a aby se smáli do kamery, když rodiče vytáhli fotoaparát. Výsledek: pozoruhodnost! "Vivi už od narození pózovala jako profík", šklebí se Feli. Jasně! Vivi má na všech fotkách obrácený zrak k fotoaparátu. Moo, Andy (21) a Max (17) se oproti tomu na starých fotkách už jen sotva poznávají - tak moc se změnili. "Bože díky!", nemůže si odpustit Feli při pohledu na obrázky. Na jedné z fotek dokonce rozpoznali Maxe při prvním školním dni. "Byl jsem tehdy tak vzrušený", prozradil Bravu. A z Andyho, dříve roztomilý capart, se teď stal opravdový pokušitel. Šílený! Mezi tou spoustou fotek našel Feli i svou oblíbenou: on na pláži s Vivi. "Ta je báječná!" Oblíbený obrázek Vivi je ona ve třech letech a s roztomilým copem. "Tuhle jsem si pověsila v pokoji a kopii jsem dokonce darovala své nejlepší kamarádce." Čas utekl - přátelství ale zůstává! A ještě na jednom se tehdy band spojil: na muzice! "Ta byla vždycky důležitá část z nás", si myslí Vivi, "je jedno, jestli jsme byli ještě úplně malí a nosili jsme opravdu hrozné oblečení nebo jako teď, špičkově vystylovaní." A Feli doplňuje: "Myslím si, že jsme dříve byli opravdu cool děti." Děti už dlouho nejsou, ale cool zůstali.

DE BRAVO 17/2008: Startujeme!

15. srpna 2008 v 16:24 | Posted by jjitka |  Rozhovory a články
imagebam.comimagebam.com
Jde se na to! BRAVO-nováček Aloha From Hell přicházejí s jejich prvním singlem a pekelně rockují…
Halou fabriky ve východním Berlíně protahuje ledový průvan! Tady se bude natáčet klip k prvnímu Aloha-From-Hell-singlu "Don't Gimme That"! Německý nejžhavější newcomer-band je už deset hodin na place! Tu se najednou děje! Vivienino levé oko neposlouchá a slzí! Nepřetržitě se po tváři blonďaté zpěvačky valí jedna slza za druhou! Musí se stále malovat! Potom šok: natáčení musí být přerušeno! Vivien a její kluci jsou s nervami totálně hotoví! Přerušení stojí spoustu peněz a kromě toho jarní prázdniny jsou u konce! Za tři dny musejí zpěvačka Vivien (15), bubeník Feli (14) a basista Max (16) zase do školy. Oba kytaristi Moo (17) a Andy (20) musejí nadále pokračovat ve vzdělávání v oboru zahraniční obchod, ev. elektromechanik. Je to konec klipu? Vivien musí na oční kliniku, bude ošetřena. Dva dny musí oko chránit před větrem a sluncem. Pak teprve může vyrazit!
Vivienino oko už neslzí, video se v posledním prázdninovém dni může dotočit! "Spadl nám obrovský kámen ze srdce! Nechci si vůbec představit, co by se stalo, kdybychom video nedotočili", uznává Vivien. Úleva je znatelná: Aloháci řádí o pauzách na place! Vivien pózuje s předimenzionálními slunečními brýlemi, legínami a pleteným kabátem - opravdu hrozné! Když je klip celkem po 25 hodinách dotočený, jsou všichni happy. To je odměna za tvrdou práci mladého rockbandu z Aschaffenburgu/Bavorska! Od vítězství soutěže BRAVO-Newcomer strávili Vivien, Feli, Max, Moo a Andy ve studiu každou volnou minutu. Jejich cíl: Nahrát nejvíc cool rockové album roku! Dny přeplněné školou, večer a o víkendech se bude zkoušet, až rozpálí své nástroje! O prázdninách se těch pět zavře do studia a nahrají své songy! "Moc jsme se nevyspali. Nám to bylo ale jedno! Užívali jsme si každou minutu! Konec konců moc školních bandů nemá možnost nahrávat svou muziku v profesionálním studiu", blouzní Vivien. Nasazení se odměnilo: "Don't Gimme That" je skvělé rockové číslo, které se okamžitě dostane do celého těla! Na lenost si teď Vivi a její kluci nemohou ani vzpomenout. Band musí cvičit na jejich vystoupení 3. května při BRAVO SuperShow v Nürnbergu! Tam budou Aloha From Hell exkluzivně performovat jejich debutový single "Don't Gimme That"! Vivien se nemůže dočkat: "Už jsem totálně vzrušená! Ale jsem hrozně ráda, že smíme vystupovat před tolika lidmi! Vyplní se nám sen!"

DE BRAVO 21/2008: Nejsem žádná cukrová panenka!

14. srpna 2008 v 18:23 | Posted by jjitka |  Rozhovory a články
Zpěvačka Aloha From Hell ví přesně, co chce - a především, co ne. Týpka, který ji jen využije a podvede…
Je jí teprve 15 - a už má tolik síly! "Jsi mi cizí! Zase přilezeš! Jen se kliď!" Volně přeloženo, tohle zpívá zpěvačka Aloha From Hell Vivien v prvním singlu "Don't Gimme That" (od 6. července). Musela už Vivi tuto trpkou zkušenost zažít také - jako její kolegyně LaFee před pár týdny? "Naštěstí ještě ne!", vypráví tahle rocková diva. "Ale okamžitě bych to se svým přítelem ukončila, když by mě podváděl! Nenechám se nikým ponižovat!" Jasné jednání! Vivi pokračuje: ,,Nejsem konec konců žádná holčička, která přiběhne na zapískání! Mám svou vlastní hlavu!" Má tedy stálého přítele? "Ne, jsem zrovna sólo", přiznává frontmanka. "Vždyť bych momentálně ale ani na přítele neměla čas. Dopoledne jsem ve škole, potom zkoušíme s bandem. A o víkendu jsme s bandem většinou na cestách." Samozřejmě. Nebo je to jen výmluva? Mají u Vivi kluci vůbec šanci? "Ovšem! Jsem dokonce pořádně romantická a mazlivá. Ale není to pravda, když mě někdo podvede. Ale ještě jsem nenašla toho pravého." S jejím míněním o poctivosti není sama: "U Aloha From Hell je přátelství to nejdůležitější! Feli, Moo, Andy, Max a já se už známe několik let. Když jeden z nás bude ostatní v bandu urážet nebo je bude obelhávat, tak ta osoba z bandu okamžitě poletí! To se ale nikdy nestane! To jsem si zcela jistá!" Proč taky?! Jen společně může mít band z bavorského Aschaffenburgu úspěch a dokázat prorazit. Že tohle přijde, o tom jsou všichni přesvědčeni: "Od našeho výstupu při BRAVO SuperShow jsme měli na naší internetové stránce www.alohafromhell.de extrémně moc návštěvníků. Tam jsme taky obdrželi spoustu pozitivních reakcí. Už máme dokonce i oficiální fanklub! Pro nás je tohle všechno naprosto neuvěřitelné!" S tolika báječnými fanoušky v zádech se nic nemůže pokazit!

DE BRAVO 27/2008: Hledám svého vysněného kluka!

14. srpna 2008 v 17:17 | Posted by jjitka |  Rozhovory a články
Rockuje hitparády - ale v lásce je zpěvačka Aloha From Hell Vivi ještě bez úspěchu!
Vyčerpaně hodila Vivi (15) svou tašku do kouta. Zpěvačka byla zase celý víkend s jejím bandem dlouho na cestách, měli živá vystoupení a byli ve studiu. Zrovna v těchto okamžicích je zpěvačka Aloha From Hell obzvlášť osamělá a nepřeje si nic víc než přítele. V BRAVO prozradila momentálně ta nejžhavější nová na scéně, jak musí vypadat její vysněný kluk a jak může dobýt její srdce…
BRAVO: Jak se máš?
Vivi: Mám se dobře! Jsme hrozně rádi, že se náš debutový single "Don't Gimme That" na první pokus umístil v hitparádách! Jen občas se cítím trochu sama…
BRAVO: Máš zrovna přítele?
Vivi: Ne, bohužel ne.
BRAVO: Ráda bys tedy měla vztah?
Vivi: Ano, no jasně! Zrovna když jsme s bandem hodně na cestách a pak když přijedu domů, mi schází někdo, kdo mě vezme do své náruče.
BRAVO: Byla jsi už zamilovaná?
Vivi: Jednou. Byl to překrásný pocit! Ale po pár měsících bylo bohužel to lechtání pryč. Pak jsem to ukončila, protože ve vztahu pro mě musí být stoprocentní soulad.
BRAVO: Jak musí vypadat tvůj vysněný kluk?
Vivi: Musí mít dobrý styl oblékání. U kluků mám ráda rourové jeansy, pestře potisknutá trička, kožené bundy a sneakers. Měl by mít hnědé nebo černé vlasy, neboť tyhle barvy dobře ladí k mým blond vlasům. Kromě toho musí být větší a starší než já!
BRAVO: Jak může kluk dobýt tvé srdce?
Vivi: Musí o mě usilovat a nesmí se vzdát, když ho odmítnu. Kromě toho pro mě musí udělat něco romantického: Mohl by mě například pozvat k sobě domů, všude rozestavět svíčky a udělat krásnou atmosféru. Holkám se něco takového líbí!
BRAVO: Co je pro tebe ve vztahu důležité?
Vvi: Můj přítel mi musí naslouchat a musí mě dokázat rozesmát. Musí tu pro mě vždycky být a nemohli bychom před sebou mít žádná tajemství. Úplně nejdůležitější je důvěra: Když mě někdo podvede, je všechno pryč!
BRAVO: Co na klucích nemáš vůbec ráda?
Vivi: Když o sebe někdo nepečuje, je nezdvořilý, arogantní a egoistický. Ti pro mě opravdu nejsou!
BRAVO: Ty a Feli byste byli pěkný pár. Proč mezi vámi nic není?
Vvivi: To má více důvodů. Jeden z nich je ten, že přátelství mezi mnou a Felim je pro mě důležitější než nějaký vztah. Při vztahu bohužel nikdy nikdo neví, jak dlouho vydrží. Další důvod je ten, že by band trpěl tím, kdybychom měli mezi sebou nějaké neshody. Kromě toho je mladší než já a má blonďaté vlasy. Šance, že bychom tedy mohli být párem, jsou hodně špatné.

Kika Live 11.08.2008 - screens#3

13. srpna 2008 v 20:11 | Posted by Marti.Kaulitz |  Screenshoots
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com